O mnie

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy pod numerem BD-1387.

Ukończyłam prawo na dziennych studiach magisterskich z wynikiem bardzo dobrym na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2012 roku. Napisałam pracę magisterską pod kierunkiem prof. dr hab. Mirosława Nesterowicza, dotyczyła ona niedozwolonych postanowień umownych stosowanych w edukacji, z uwzględnieniem rozwiązań unijnych. Jeszcze w trakcie studiów odbywałam praktyki pod okiem doświadczonych radców prawnych. Z dniem 1 stycznia 2013 r rozpoczęłam aplikację radcowską, którą zakończyłam 31 grudnia 2015 r. Przez cały ten czas byłam zatrudniona w jednej z bydgoskich kancelarii radców prawnych.

W pracy zawodowej zdobywałam doświadczenie niemal we wszystkich dziedzinach prawa, przy czym głównie specjalizowałam się w windykacji, reprezentowaniu klientów kancelarii przed sądami w postępowaniach cywilnych, gospodarczych, egzekucyjnych, pracowniczych, a także wieczystoksięgowych i rejestrowych.

Posługuję się językiem angielskim, jestem w trakcie kursu języka migowego.

Prawo to dziedzina, która wymaga nieustannego rozwoju, dlatego z entuzjazmem podejmuję się niecodziennych wyzwań, chociaż tam, gdzie to możliwe i uzasadnione, preferuję sprawdzone rozwiązania, które dają mi pewność, że działam w ochronie interesów moich klientów. Bywam bezkompromisowa, ale nigdy z góry nie odrzucam możliwości porozumienia się.

Prywatnie, w chwilach wolnych od pracy, lubię gotować i próbować nowych smaków. Uwielbiam świeżo paloną, dobrze zaparzoną kawę.

Zapraszam do współpracy.