Współpraca

Ja pracuję, a Ty śpisz. Spokojnie.

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z Kancelarią? Odpowiem jak prawnik – to zależy. Od Ciebie. Przepisy, procedury, formularze, terminy… to moja codzienność. Nie chcę naciągać Cię na niepotrzebne wydatki ani przedłużać postępowań sądowych w nieskończoność. Nie jestem cudotwórcą, dlatego uczciwie powiem, na czym stoisz i co możemy zrobić w Twojej sprawie. Upewnij się, czy to, co robisz, jest w porządku. Powierzając swoje sprawy profesjonaliście, zyskujesz coś więcej, niż pieniądze.

Liczby to nie wszystko

Bądźmy szczerzy. Rozpoczęłam studia prawnicze w 2007 roku. Od 2011 roku mam praktyczny kontakt z prawem. Chociaż posiadam wszystkie potrzebne uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego, to jeszcze nie mogę pochwalić się kilkunastoletnią praktyką. Choćby z tego powodu każdy klient jest dla mnie tak samo ważny. Ty też chcesz się rozwijać? Świetnie, z wielką przyjemnością Ci w tym pomogę.

Co to w praktyce oznacza?

W dzisiejszym, gnającym do przodu świecie trudno być ze wszystkim na bieżąco. To, że jakiś przepis obowiązywał jeszcze kilka miesięcy temu nie oznacza, że obowiązuje dzisiaj. Wyroki, które zapadły wczoraj, mogą już nie być aktualne. Dlatego doświadczenie to nie wszystko. Nie można polegać wyłącznie na tym, co już było. Świadcząc pomoc prawną, bazuję nie tylko na wcześniejszych rozstrzygnięciach i analizuję stan obecny, ale także staram się wychwycić aktualne tendencje w prawie. Aby być o krok do przodu i dać Ci przewagę na przyszłość.

Współpraca na jasnych zasadach

Ustalmy od początku, jak będzie wyglądała nasza współpraca. Stała czy okazjonalna? Doskonale rozumiem, że chcesz wiedzieć, ile to będzie kosztowało. Tak jak każda sprawa w sądzie jest inna, tak każdy klient ma inne oczekiwania. Przedstaw mi swoją wizję, a ja powiem Ci, z jakimi wydatkami musisz się liczyć. To Ty podejmiesz decyzję, czy się na to decydujesz.

Wciąż masz pytania? To świetnie. Skontaktuj się ze mną, formularz znajdziesz w dziale Kontakt (lub kliknij tu).